Bezalkoholowy alkohol do piwa i szampana bez kaca został stworzony w Wielkiej Brytanii

Firma stworzyła bezalkoholowe piwo i wino musujące, które upijają konsumentów, ale nie powodują tragicznych konsekwencji następnego dnia.

Mieszanka ta aktywuje neuroprzekaźnik w mózgu o nazwie Gaba. Zostało to zgłoszone przez Daily Mail.

SENTIA, napój alkoholowy, który naśladuje działanie alkoholu, ale go nie zawiera, został wprowadzony na rynek w zeszłym roku przez GABA Labs z Hertfordshire w Wielkiej Brytanii.

Zespół ds. napojów, kierowany przez byłego rządowego doradcę ds. narkotyków, profesora Davida Nutta, ogłosił plany rozszerzenia swojej oferty produktów do 2024 r. o piwo bezalkoholowe i wino musujące.

Podczas gdy inne napoje bezalkoholowe próbują odtworzyć smak prawdziwego napoju, produkty GABA Labs zawierają sekretną mieszankę składników roślinnych, które skutecznie oszukują wewnętrzną chemię mózgu, aby myślał, że jest pijany.

Mamy szereg produktów, które chcielibyśmy wprowadzić na rynek w 2024 roku. Potencjalnie piwo lub kilka piw, a także wino musujące, które wypadły bardzo dobrze w ograniczonych testach, które przeprowadziliśmy. Istnieje również potencjał dla niektórych gotowych do spożycia produktów gazowanych, ale jest to dość duża szansa” – powiedział David Orren, współzałożyciel firmy.

Produkty są już dostępne w dwóch smakach – czerwonym i czarnym. Zaleca się podawać je bez dodatków lub zmieszane z napojem gazowanym lub piwem imbirowym.

Dokładny cudowny składnik, który naśladuje alkohol, jest ściśle strzeżoną tajemnicą.

 

Source dailymail
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej