Duży ukraiński touroperator uruchamia franczyzę na polskim rynku

Jeden z największych ukraińskich touroperatorów Join UP! otworzyła agencję franczyzową w Polsce, poinformowały służby prasowe spółki.

W 2022 roku kampania Join UP! weszła na polski rynek jako touroperator i rozpoczęła współpracę z lokalnymi biurami podróży. Otwierając agencję franczyzową w Koszycach, firma chce wzmocnić swoją markę turystyczną na tym rynku.

Odniesienie.
Join Up! LLC została zarejestrowana w 2013 roku, jej właścicielem jest brytyjska firma Global Travel Holding Ltd, a ostatecznymi beneficjentami są Alexander i Yuri Alba. Rodzina Alba jest również właścicielem SkyUp Airlines.

“Staramy się wspierać przedsiębiorców we wszystkich krajach, w których działamy i dawać im możliwość budowania biznesu razem z Join UP! Ponadto rozwój sieci franczyzowej za granicą rozszerza dostęp Ukraińców w różnych krajach do znanej już usługi turystycznej stworzonej przez rodaków” – powiedział szef rozwoju sprzedaży w Join UP! Marina Daineko.

Dzisiaj, Join UP! jest reprezentowana na Ukrainie, w Mołdawii (od 2017 r.) i w sześciu innych krajach: w 2022 r. spółki marki pojawiły się w Estonii, na Łotwie, Litwie, w Kazachstanie, Polsce i Rumunii. Plany na 2024 r. obejmują wejście do Czech i Słowacji jako operator turystyczny.

Dołącz do UP! rozwija swoją sieć franczyzową od ponad dekady, a od marca 2024 r. firma posiada około stu biur podróży. Spośród nich 33 zostały otwarte po rozpoczęciu inwazji na pełną skalę.

Serwis prasowy firmy wyjaśnił LIGA.net, że poza Polską, Join UP! posiada zagraniczną agencję franczyzową w Kiszyniowie.

3 kwietnia ogłoszono, że ukraiński producent lodów i mrożonych półproduktów Three Bears przejął zakład Nordis w Polsce.
W kwietniu ukraińska firma Getmancar uruchomiła franczyzę w Mołdawii.

Source liga
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej