Samsung pracuje nad nowymi budżetowymi smartfonami Galaxy A16 i A06;

Samsung pracuje nad nowymi smartfonami, które będą kontynuacją popularnych budżetowych modeli Galaxy A15 i Galaxy A05. Mowa o Galaxy A16 i Galaxy A06. Informacje te zostały ujawnione przez GalaxyClub.

Co już wiadomo?

Samsung testuje obecnie wariant 5G Galaxy A16 o numerze modelu SM-A166B. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność sieci 5G, jest prawdopodobne, że Samsung zdecydował się wypuścić tylko wersję 5G tego modelu. Jeśli chodzi o Galaxy A06, najprawdopodobniej będzie on dostępny tylko w wariancie 4G o numerze modelu SM-A065M, ponieważ jest to opcja bardziej przyjazna dla budżetu.

Specyfikacja techniczna i data ogłoszenia

Specyfikacje Galaxy A16 i Galaxy A06 są obecnie nieznane. Nie ma również informacji o dacie ich oficjalnego ogłoszenia. Dla porównania, Galaxy A05 został oficjalnie zaprezentowany we wrześniu ubiegłego roku, a Galaxy A15 w grudniu. Oczekuje się, że Samsung będzie postępował zgodnie z podobnym harmonogramem z nowymi modelami.

Tymczasem fani marki z niecierpliwością czekają na wieści o nowych urządzeniach, które zapowiadają się na godnych następców swoich popularnych poprzedników.

You might also like
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej