Expirenza zaktualizowała swoją funkcjonalność dla smakoszy: dodała “Listy potraw”, “Przysmaki” i dane o ponad 1700 restauracjach.

Oleg Gorokhovsky, współzałożyciel monobanku, mówił o rozpoczęciu testów zaktualizowanej aplikacji Expirenza 2.0. Jest to mobilne rozwiązanie dla tych, którzy lubią chodzić do kawiarni, barów i restauracji. Należy zauważyć, że aplikacja zawiera obecnie ponad 1700 placówek na całej Ukrainie.

“Tak więc, następnym razem, gdy będziesz chciał zjeść barszcz, możesz znaleźć restaurację, zarezerwować stolik online za pomocą kilku dotknięć i, oczywiście, zapłacić rachunek i zostawić napiwek bez czekania zbyt długo” – mówi Oleg Gorokhovsky.

Jednocześnie Expirenza ma wybór wskazówek, gdzie się udać i czego spróbować. Wybory te nazywane są “Eatables”.

“To jak playlisty, ale o jedzeniu” – dodaje Gorokhovsky.

Obecnie dostępne są już selekcje od restauratorów i szefów kuchni, takich jak Misha Katsurin, Stas i Anya Zavertailo, Vladimir Yaroslavsky i innych koneserów żywności. Użytkownicy będą mogli również tworzyć własne Eatlisty. Następnie możesz udostępnić je znajomym i wszystkim w aplikacji.

Kolejną funkcją Expirenza 2.0 są “Smakołyki”. Dzięki tej funkcji użytkownicy będą mogli leczyć przyjaciół, rodzinę lub bliskich, nawet jeśli są daleko od siebie.

“Kupujesz coś smacznego dla osoby w restauracji za pomocą Expirenza, a ona przychodzi i próbuje twojego przysmaku w dogodnym dla siebie czasie. To magiczny sposób na okazanie troski i uwagi, gdziekolwiek jesteś, ponad granicami i odległościami” – dodaje Oleg Gorokhovsky.

Zaktualizowana aplikacja Expirenza jest dostępna do pobrania w Google Play i App Store

Source itc
You might also like
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej