Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło, że 150 tysięcy osób zaktualizowało swoje dane w nowo utworzonej aplikacji Reserve+ – ale nie wszystko jest takie dobre

Do sobotniego poranka, 18 maja, co najmniej 150 000 osób pomyślnie zalogowało się do aplikacji mobilnej Reserve+ od momentu jej uruchomienia, a kolejne setki tysięcy wniosków oczekują na rozpatrzenie. Jest to podane przez Ministerstwo Obrony Ukrainy.

“Do tej pory już 150 000 obywateli pomyślnie zalogowało się do aplikacji Reserve+. W kolejce czekają setki tysięcy kolejnych wniosków” – czytamy w oświadczeniu.

Ministerstwo zauważa, że aplikacja jest chroniona przed atakami DDOS i wrogimi próbami włamania się do niej, więc funkcja autoryzacji może nie działać dla wszystkich w tym samym czasie.

“Zespół techniczny pracuje 24/7, naprawiając wszystkie błędy i odpowiadając na komentarze. Dziękujemy za dawanie przykładu odpowiedzialności! Przypominamy, że termin aktualizacji danych wynosi 60 dni, więc każdy będzie miał czas na wypełnienie swojego obowiązku” – dodało ministerstwo.

W mediach społecznościowych pojawiają się jednak skargi, że większość użytkowników nie była w stanie przetestować aplikacji. Wielu specjalistów IT zgłasza liczne awarie i “surowy” stan aplikacji. Wyrażają obawy, że nie każdy będzie mógł zaktualizować swoje dane za pośrednictwem aplikacji i sugerują, że może to być zrobione celowo, aby zwiększyć liczbę mężczyzn, którzy przychodzą do MCC.

You might also like
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej