Nowe spojrzenie na ulubione programy telewizyjne: Netflix testuje przeprojektowaną aplikację dla Apple TV

Netflix rozpoczyna testy zaktualizowanej wersji swojej aplikacji Apple TV, pierwszej dużej aktualizacji od dekady. Według The Verge, nowy design sprawia, że nawigacja jest łatwiejsza i wygodniejsza, przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego wyglądu.

W oparciu o opinie użytkowników zespół Netflix zdecydował się ulepszyć wyświetlanie treści na ekranie głównym, czyniąc je bardziej scentralizowanymi i dostępnymi.

Według Pata Flemminga, starszego dyrektora ds. produktu w Netflix, upraszcza to proces wyboru treści do oglądania.

Zaktualizowany interfejs zawiera kafelki, które rozwijają się po najechaniu kursorem na pilota, a także automatyczne podglądy po dłuższym przytrzymaniu kursora nad wybraną zawartością. Menu nawigacji będzie znajdować się w górnej części ekranu.

Nowy wygląd jest obecnie testowany przez ograniczoną liczbę użytkowników, ale w nadchodzących miesiącach ma zostać udostępniony szerszej publiczności, jeśli spotka się z pozytywną reakcją konsumentów.

Source gagadget
You might also like
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej