Sztuka kulinarna w Twoim domu: Jewhen Kłopotenko uruchamia usługę wzywania szefa kuchni

Ukraiński restaurator Jewhen Kłopotenko uruchomił nową usługę o nazwie MAKITRA, która umożliwia użytkownikom wezwanie profesjonalnego szefa kuchni do domu. Jego celem jest nie tylko uwolnienie czasu klientów na naprawdę ważne rzeczy, ale także stworzenie nowych możliwości kariery dla ukraińskich szefów kuchni.

MAKITRA oferuje dość szeroki zakres usług. Na przykład, profesjonalny szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w restauracji może zostać zaproszony do codziennego przygotowywania posiłków dla rodziny (szef kuchni przygotowuje dania na 4-5 dni podczas jednej wizyty), a także do serwowania rodzinnych obiadów. Menu platformy, opracowane przez Klopotenko, obejmuje ponad 200 dań.

“Starannie wybrałem szefów kuchni, którzy sprawią, że będziesz pyszny. I opracowałem menu, które łączy ukraińskie tradycje z nowoczesnymi trendami gastronomicznymi (w tym zbilansowaną dietą)” – powiedział restaurator.

Usługę można zamówić na stronie internetowej MAKITRA.

Zespół platformy bierze pod uwagę wszystkie życzenia dotyczące ulubionych potraw i nawyków żywieniowych.

Szef kuchni:

  • kupuje świeżą żywność w dużych sklepach sieciowych na kilka godzin przed wizytą;
  • przygotowuje wszystkie potrawy w kuchni klienta, dostarcza mu specjalne opakowania (pojemniki) oraz instrukcje dotyczące podgrzewania i serwowania potraw;
  • utrzymuje kuchnię w czystości;
  • zapewnia poufność zamówienia.

Poinformowała o tym służba prasowa Jewhena Kłopotenki.

Warto zauważyć, że usługa MAKITRA ma również ważny element społeczny – tworzy nowe możliwości kariery dla ukraińskich profesjonalistów kulinarnych.

“Wiem z pierwszej ręki, jak wymagająca i wyczerpująca może być praca w restauracyjnej kuchni. To 12-godzinna zmiana, szybkie tempo, niezmiennie wysokie oczekiwania dużej liczby gości i praca z ustalonym menu. Chcę to zmienić, aby personalni kucharze platformy MAKITRA mogli w pełni wykorzystać swój potencjał zawodowy i twórczy w kuchni klienta. Chcę, aby zawód szefa kuchni stał się popularny i prestiżowy wśród młodych ludzi” – powiedział Klopotenko.

MAKITRA przyjmuje obecnie zamówienia od klientów z Kijowa i obwodu kijowskiego w trybie testowym. Bank planuje rozszerzyć swoją geografię i zakres usług, w tym klientów korporacyjnych.

Source mc.today
You might also like
Comments
Loading...

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej